Witaj w świecie nowej księgowości!

Jesteśmy dla Ciebie od 2004 roku

Miło nam, że chcesz
nas poznać!

Od początku istnienia Kancelarii podatkowej Optimum Sp. z o.o., naszym głównym celem jest profesjonalna i rzetelna obsługa zwracających się do nas klientów. Zawsze Państwa potrzeby i problemy stawiamy na pierwszym miejscu, dopasowując naszą ofertę do zmieniających się warunków na rynku usług księgowo-rachunkowych. Naszą specjalnością jest obsługa małych, średnich i dużych podmiotów gospodarczych o różnych profilach działalności. Zwracając się do naszej kancelarii podatkowej, mogą być Państwo pewni, że do każdej sprawy podchodzimy z najwyższą uwagą, biorąc pod uwagę specyfikę i indywidualne cechy każdego klienta.

01

Postępowanie podatkowe wszczynane jest zazwyczaj po stwierdzeniu nieprawidłowości w rozliczeniach z fiskusem. Jego celem jest ustalenie, jaką wysokość winno mieć zobowiązanie podatkowe za badany okres.

02

Doradca podatkowy to osoba, która posiada odpowiednie kwalifikacje i uprawnienia zawodowe, oraz legitymuje się wpisem na listę doradców prowadzoną przez Krajową Radę Doradców Podatkowych.

03

Zapraszamy do zapoznania się z najnowszymi artykułami opublikowanymi przez Optimum

Co wyróżnia naszą kancelarię

Doświadczenie
Znajomość podatków
Umiejętności
Zaangażowanie